فواید انرژی خورشیدی

0
55
فواید انرژی خورشیدی
فواید انرژی خورشیدی

فواید انرژی خورشیدی چیست؟

پنل های خورشیدی برای محیط زیست و اقتصادی بودن شما بهتر است. بنابراین ، چرا برای انرژی خورشیدی باید منتظر ماند؟ اکنون زمان مناسبی برای کشف گزینه های خود است. در اینجا 10 دلیل وجود دارد که چرا انرژی خورشیدی بهترین انتخاب برای نیازهای برقی شماست:

1) با ضمانت نرخ برق خورشیدی که کمتر از نرخ استفاده امروز شماست ، پول خود را پس انداز کنید!*

2) اکنون می توانید به انرژی خورشیدی روی بیاورید تا هزینه جاری مصرف برق خود را به مدت 20 سال حذف کنید و همینطور شما را در برابر افزایش هزینه برق محافظت میکند.*

3) انرژی خورشیدی ارزش بیشتر خانه ها را بالا می برد و از فروش سریعتر خانه و قیمت بالاتر اطمینان می دهد ، زیرا خریداران خانه تمایل بیشتری به مصرف برق بدون هزینه هستند.*

4) انرژی خورشیدی بدون کربن و پایدار است برخلاف برق سنتی تجدیدپذیر که گازهای گلخانه ای تولید می کند و اثرات کربن را افزایش می دهد.

5) به شبکه برق وابسته نباشید! انرژی خورشیدی به شما وابستگی کمتری به برق سنتی و مصرف آن می دهد.

6) آیا خانه شما در منطقه ای نه چندان آفتابی واقع شده است؟ اشکالی نداره! سیستم های انرژی خورشیدی در همه جا کار می کنند ، حتی مناطقی با زمستان های طولانی و برف زیاد!

7) صفحات خورشیدی نیاز به نگهداری کمی دارند و در شرایط آب و هوایی مقاوم هستند.

8) اگر صفحات خورشیدی شما انرژی بیشتری از میزان مصرف شما تولید می کنند ، شرکت برق مازاد برق ارسال شده به شبکه را محاسبه می کند. از اعتبارات می توان در مواقعی که هوا خیلی آفتابی نیست استفاده کرد ، مانند شب و روزهای ابری.

ببینید چقدر می توانید با استفاده از انرژی خورشیدی صرفه جویی کنید.

از قدرت خورشید برای کاهش قبض های خود ، افزایش ارزش خانه ، کنترل مجدد از خدمات و مهمتر از همه ، کمک به دنیایی پاک استفاده کنید.*

* اندازه سیستم ، هزینه، پس انداز و در دسترس بودن با توجه به مکان ، مصرف برق و شرکت خدمات متفاوت است. شرایط پرداخت متفاوت است و ممکن است شامل نرخ ثابت یا افزایش نرخ بصورت سالانه به مدت 20 سال باشد.

 انرژی خورشیدی
انرژی خورشیدی

 

 

 

منبع:برنیکا

مطلب قبلینحوه تغییر به لامپ های LED
مطلب بعدیبرق آبی

پاسخ دهید

لطفا نظر خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید