کتاب مرجع کاربردی میکروکنترلر های ARM

0
96
کتاب مرجع کاربردی میکروکنترلر های ARM
کتاب مرجع کاربردی میکروکنترلر های ARM

در این پست میتوانید نسخه الکترونیکی کتاب «مرجع کاربردی ARM» نوشته دکتر سهرابی را به صورت کاملا رایگان دانلود کنید. ایشون سابقه طولانی کار عملی و تئوری در زمینه های مختلف الکترونیک دیجیتال را دارند. در اینجا باز هم از ایشون تشکر میکنیم.

فصل بندی کتاب مرجع کاربردی میکروکنترلر های ARM  به شرح زیر است:

فصل اول بعد از معرفی میکروکنترلرها ، به تاریخچه و معماری های مختلف پردازنده ARM می پردازد.

فصل دوم خواننده را به سرعت با مفاهیم پایه ریزپردازنده های ARM آشنا میکند. معرفی ساختار داخلب ، ثبات ها ، معماری گذرگاه ها و روش های رسیدگی به وقفه ها از اهداف اصلی این بخش است.

فصل سوم به معرفی میکروکنترلرهای ARM ساخت شرکت های گوناگون ، بیان ویژگی های آنان ، اختصاص دارد.

بخش چهارم به محیط های توسعه نرم افزاری اختصاص دارد. از برنامه نویسی به زبان های اسمبلی و ++C/C گرفته تا کاپایل کردن کدها و روش های برنامه ریزی این میکروکنترلرها.

در فصل پنجم ارتباط با انواع موتورهای الکتریکی، شبکه های کامپیوتری و اینترنت، نمایشگر ها، مدارات آنالوگ و سنسورها مدارات دیجیتال گوناگون و . . . مورد بحث و بررسی قرار می گیرد. در این بخش انواع مثال های کاربردی و پروژه های عملی برای تسلط بیشتر گنجانده شده است.

بخش ششم و انتهای کتاب نیز به مباحث پیشرفته تری چون استفاده از پردازش سیگنال های دیجیتال ، بهینه سازی و استفاده از زبان برنامه نویسی ++C/C ، استفاده از سیستم های عامل بلادرنگ ، Linux ، WinCE و استفاده از چند ریسمانی و پردازش بی درنگ اختصاص دارد .

لینک‌ دانلود کتاب مرجع کاربردی میکروکنترلر‌های ARM:
دانلود کتاب با حجم ۲۰ مگابایت

 

منبع: میکرودیزاینرالکترونیک

مطلب قبلیتکلیف چیه؟ از STMCUBE استفاده کنیم یا نه؟!
مطلب بعدیدانلود کتاب الکترونیک عملی برای مخترعان – Practical Electronics for Inventors

پاسخ دهید

لطفا نظر خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید